Úvodní slovo zakladatele a ředitele Petra Černého:

 

„Dovolte mi Vás uvítat na webových stránkách Hamek Design a poděkovat Vám za zájem o práci našeho týmu, který je skromný svou velikostí, nikoli však talentem svých členů.

 

Společnost Hamek Design jsem založil v roce 2004 v Londýně na základě obyčejné touhy pokračovat v tradičním řemesle, kterému mě učil můj táta i děda. Klíčovými prioritami jsou pro nás především perfektní péče o naše zákazníky, kreativita, zaměření na detail, řemeslná zručnost a důvěra. Naše odborné znalosti a dovednosti vycházejí nejen z úspěšných mezinárodních projektů, ale také z náročnosti potřeb specifické klientely, např. při zakázkách ručně vyráběných dřevěných interiérů luxusních jachet.

 

Naším cílem je vytvářet pro naše zákazníky jedinečné věci. Projdeme s Vámi celým procesem od počáteční myšlenky a návrhu až po finální výrobu.

 

Přejeme Vám příjemnou prohlídku těchto stránek s příklady naší práce a budeme se těšit, pokud se rozhodnete povědět nám více o Vašem vlastním projektu – bez ohledu na to, jak náročný může být.“

Hamek Design Logo 400